Seznam přednášejících pro 7. UFO Konferenci pro vás připravujeme. Níže si můžete prohlédnout, kdo s námi byl minulý rok.

Caroline Cory

(usa)

 

zakladatelka Omnium Media (online)

Caroline Cory je oceňovaná filmařka, výkonná producentka a zakladatelka společnosti Omnium Media. Po celý život zažívala různé mimosmyslové zážitky, které ji přivedly k hlubokému vztahu k existenciálním tématům, studiu vědomí a fungování vesmíru.

více info...

V roce 2010 Cory založila Omnium Media, zábavní a mediální platformu, která se zabývá tématy o lidském stavu a povaze reality. Kromě psaní a produkování Cory nadále přednáší na mezinárodní úrovni na různá témata týkající se mimosmyslových schopností a pravidelně vystupuje jako hostující odborník na nadpřirozené jevy na významných konferencích a v televizních pořadech včetně populárních seriálů jako Vetřelci dávnověku (Ancient Aliens), The UnXplained s Williamem Shatnerem a History’s Greatest Mysteries s Lawrencem Fishburnem.

 

Téma: Portál na nebi

Mary Rodwell

(aus)

Zakladatelka ACERN (online)

Zakladatelka a ředitelka Australian Close Encounter Resource Network (ACERN). Od roku 1994 Mary pracovala v soukromé praxi jako coach, hypnoterapeutka, metafyzická učitelka, výzkumnice, spisovatelka a mistryně Reiki.

více info...

Aktivně se podílela na výzkumu osobních svědectví setkání s mimozemskou inteligencí se vzorkem více jak 3500 případů. Zabývá se především tématem tzv. Hvězdných dětí, které vykazují zralost a moudrost přesahující jejich roky, vědomí a spojení s duchovními říšemi.

Účastní se celé řady mezinárodních konferencí, včetně té naší. Zde bude přednášet již po druhé.

Téma: Kontakty s ET inteligencí v minulých životech

 

 

Kevin Day

(usa)

Veterán Amerického námořnictva (online)

Kevin Day je vyšší poddůstojník námořnictva Spojených států amerických ve výslužbě (US NAVY), bývalý operační specialista a kontrolor Air Intercept TOPGUN s více než 20 lety zkušeností v protivzdušné obraně včetně válečných operací.

více info...

Byl to Kevinův tým v bojovém informačním centru USS PRINCETON, který v listopadu 2004 na obloze nad operační oblastí Jižní Kalifornie zachytil neznámé vzdušné fenomény, nyní známých jako TIC TAC, Gimbal a GoFast UFO též často zmiňovaných v souvislosti s AATIP.

Téma: US NAVY: UAP jsou skutečné!

Agustin Rodriguez

(es)

pilot Boeing 737 (online)

Jako pilot dopravního letadla zažil v roce 2009 nad Kolumbií setkání s UFO v podobě jasné světelné koule. Od toho dne se tímto tématem začal vážně zabývat a postupně nashromáždil spoustu fascinujících informací.

více info...

S objekty na obloze se setkával i nadále a proto ve výzkumu stále pokračoval. Nyní se otevřeně dělí o své zkušenosti skrze skupinu The Awakened Travelers, kterou založil. Tato skupina původně začala jen na WhatsApp. Sdružovala stejně smýšlející lidí, kteří věří, že existuje něco víc než běžný život. Tato skupina je součástí projektu RAMA, o kterém bude na konferenci hovořit.

Téma: Fyzický kontakt s ET: Skupina RAMA

Robert Bernatowicz

(pl)

moderátor, badatel (live)

Robert Bernatowicz je jedním z kmotrů knihy MIMOZEMŠŤANÉ. Polský populární TV moderátor, zakladatel a předseda celopolské společnosti NAUTILUS, která má jeden z nejrozsáhlejších archivů záhadných jevů a ufologie nejen v Polsku, ale i na světě.

více info...

Je pravidelným hostem konference a i letos nám přijede představit některé záhady a zvláštní případy, které se odehrály v evropském prostředí kolem exopolitiky.

Téma: připravujeme…

Gary Heseltine

(GB)

Předseda ICER a exopolitk (live)

Gary v roce 2013 odešel do předčasného důchodu od policie, aby vytvořil UFO Truth Magazine, speciálně pro ty lidi, kteří věří, že některé UFO incidenty zahrnují mimozemskou/mimo-lidskou inteligenci. Na poli exopolitiky získal řadu prestižních ocenění.

více info...

Gary Heseltine byl detektivním constablem vyškoleným na Ministerstvu vnitra (Velká Británie) v 19 let a vyšetřoval nejrůznější případy včetně vražd, zabití a znásilnění. V roce 2013 odešel do předčasného důchodu od policie, aby vytvořil UFO Truth Magazine, 96stránkový dvouměsíčník speciálně pro ty lidi, kteří věří, že některé UFO incidenty zahrnují mimozemskou/mimo-lidskou inteligenci. Po té na poli exopolitiky získal řadu prestižních ocenění a to jak doma tak v USA. Na základě svých policejních zkušeností Gary prozkoumal nejlepší důkazy z celého světa. Díky tomu dospěl k závěru, že některá pozorování jsou jednoznačně skutečná.
V 05.2021 se stal viceprezidentem nové mezinárodní organizace s názvem International Coalition for Extraterrestrial Research (ICER), která sdružuje vědce, akademiky a přední výzkumníky UFO/UAP z celého světa.
V únoru 2023 po pětiletém opětovném vyšetřování incidentu v Rendleshamském lese (nejslavnější událost UFO v Británii) byla vydána jeho kniha NON-HUMAN The Rendlesham Forest Incidents: 42 Years of Denial.

Téma: Incidenty UFO v Rendleshamském lese: 42 let popírání

 

Alexandra McKenzie

(cz)

CE5 koordinátor (live)

Klinická a spirituální hypnoterapeutka, kterou tato práce a její unikátní zaměření přivedlo mimo jiné i ke klientům, kteří zažili fenomén únosu, nebo jinou formu blízkého setkání různých druhů.

více info...

Na fakultě psychologie JFK University (USA) vystudovala obor Vědomí a transformativní studia. Průzkumu vědomí se věnuje dodnes. Její oblíbené téma je Supervědomí, které je často klíčovým bodem mimozemského a mimo-dimenzionálního kontaktu.

Téma: Mimozemské implantáty

Antonín Baudyš

(cz)

astrolog (live)

V mládí studoval samé praktické obory; teologii, filozofii a religionistiku. Po své matce zdědil potřebu mluvit lidem do života, a tak je od roku 1996 poradenským astrologem. Je správcem Československého astrologického fóra.

více info...

Na YouTube je znám jako glosátor veřejného života. Astrologii se do velké míry naučil od svého tatínka. Žije poněkud bokem dění – v podhůří Jeseníků v Šumperku. Je velmi tvůrčí. Věnuje se svým třem dětem. Ač se exopolitickým tématům věnuje ve veřejném prostoru spíše okrajově, je zapáleným nadšencem.

Téma: Ra: Zákon jednoty

Jaroslav Chvátal

(cz)

lektor (live)

Lektor kurzů a workshopů s duchovní tématikou, filozof a publicista. Korespondent společnosti Lucis Trust, kterou byl posléze autorizován do řízení projektu esoterní duchovní školy Akademie Planetárního Vědomí Sedmi Paprsků.

více info...

Od roku 2001 korespondenční člen prestižní badatelské duchovní skupiny Leading Research Group se sídlem v Yelmu, USA. Korespondenční člen světově uznávané The Academy for Future Science se sídlem v Los Geitos v Kalifornii, USA.

Je v neustálem kontaktu s předními světovými osobnostmi různorodých duchovních disciplín (David Icke, Allan deWalton, Lysa Royal, dr. James Hurtak, Richard C. Hoagland a další). V roce 2001 založil prestižní duchovní projekt Modré Světlo (Blue Light), který se soustřeďuje na poznání skutečné Pravdy o světě ve kterém žijeme.

Téma: Poznejme skutečnou Pravdu o světě, ve kterém žijeme

Sandra Pogodová

(cz)

herečka (live)

Sandra Pogodová je herečka a zpěvačka, která se věnuje osobnímu rozvoji, transformaci, seberealizaci a všemu kolem šťastného žití. Nahrává inspirativní videa na svůj YouTube kanál (Sandra Pogodová Official: Úhel pohledu)

více info...

Napsala se svým tatínkem Richardem Pogodou dvě velice úspěšné knihy Hoď se do pogody a Buď v pogodě.

Téma: Úhel pohledu

Petr Vachler

(cz)

režisér, scenárista, producent (live)

Vystudoval scenáristiku na FAMU a počátkem 90. let založil produkční firmu VAC – Vachler Art Company. V roce 1993 založil výroční filmové ceny Český lev a o dva roky později i Českou filmovou a televizní akademii (ČFTA).

více info...

Má reálnou osobní zkušenost s UFO a je velmi otevřený zkoumání světa mimo běžné vnímání reality, což ho inspirovalo i v jeho filmařské tvorbě. Je i producentem a režisérem seriálu Detektor, který se zabýval nejvýznamnějšími a také nejzáhadnějšími otázkami ze světa vědy, umění a společenského života, které jsou dodnes zahaleny řadou tajemství.

V současné době dokončuje celovečerní film Tajemství a smysl života, připravuje projekt Inspiration Europe pro americkou Gaia TV a pro Netflix a History Channel vytvořil šestidílný dokumentární mini seriál TOP Secret UFO Projects: Declassified.

Téma: Tajemství a smysl života

Sueneé

(cz)

šéfredaktor Sueneé Universe (live)

YouTuber, bubeník, tvůrce Mezinárodní konference exopolitky, historie a spirituality a autor zpravodajského serveru Sueneé Universe. Již od střední školy ho fascinovaly tajemství vesmíru a světa mezi nebem a zemí, což ho nakonec přivedlo k tématu mimozemšťanů, se kterými měl možnost se nejednou setkat.

více info...

Touha podělit se o svou vášeň s ostatními ho přivedla k založení YouTube kanálu a zpravodajského serveru Sueneé Universe. Jeho největším počinem byl překlad knihy Stevena Greera MIMOZEMŠŤANÉ, která se stala bestsellerem.

Téma: Mimozemšťané mezi námi

Erich von Däniken

(che)

spisovatel, záhadolog (oNLINE)

Švýcarský spisovatel a záhadolog, známý svými knihami o mimozemských návštěvách Země v minulosti. Svoji první a nejdůležitější knihu Vzpomínky na budoucnost, která vzbudila velké pozdvižení, vydal již v roce 1968.

více info...

Obdržel za ni spoustu kritiky, ale i mnoho příznivců, z nichž někteří pokračují inspirováni jeho příkladem. Považují se za alternativní nebo ne-mainstreamové historické badatele, kteří nejstarší dějiny lidstva zkoumají právě z perspektivy Dänikenova úhlu pohledu. Jeho knihy byly přeloženy do dvaceti jazyků.

Stal se spoluzakladatelem a členem společnosti A.A.S.R.A. (Archaeology, Astronautics SETI Research Association), která sdružuje zájemce o výzkum mimozemských civilizací a dávné historie lidstva.

Téma: Exkluzivní krátký rozhovor

Nevenka Likar

(SLO)

Slovinská eXOPOLITIČKA (oNLINE)

Studovala exopolitiku na Exopolitics Institute a na základě pěti absolvovaných kurzů získala certifikát. Je součástí slovinské exopolitické skupiny, kterou spojuje poznání, že pro pochopení světa musíme brát v úvahu širší obraz reality, ve které žijeme.

více info...

Tato skupina sleduje všechny aspekty současné situace ufologie a exopolitiky a hledá společný odrazový můstek, který pro nás a lidstvo této Země iniciuje skok na vyšší úroveň vědomí.

V současné době je jejich záměrem spojit se nejen s vlastním národem, ale i s probuzenými skupinami lidí v širší oblasti Balkánu a v dalších slovanských zemích. Až dosud se každý z členů zapojoval nebo sledoval různé duchovní skupiny nebo skupiny pro osobní růst. Mají vlastní webové stránky a jsme aktivní na různých sociálních sítích.

TÉMA: Role občanských sdružení v procesu integrace jiných světů

Francisco Corrêa

 

(pt)

Portugalský exopolitik (LIVE)

Od mládí se zajímal o možnost existence inteligentního života na jiných planetách. S nasazením a přesvědčováním studoval dlouhou historii portugalských i světových případů UFO.
 

více info...

Motivován aktivismem lidí jako Dr. Steven Greer, Stephen Bassett nebo Paola Harris založil Francisco v roce 2009 portugalskou Exopolitickou iniciativu Exopolitics Portugal, která polupracuje s Centrem transdisciplinárních studií vědomí (CTEC), oddělením výzkumu a think-tanku Univerzity Fernanda Pessoa v Portu v Portugalsku. 

Podílel se na natáčení dokumentárních filmů jako „UFO Europe“ a „Planet UFO“ pro National Geographic Channel a „Extraterrestres“ série 1, 2 a 3 pro History Channel. Podílel se také na zpravodajských segmentech portugalských televizních kanálů, stejně jako na rozhlasových pořadech, talk show a spolupracuje také s UFO Truth Magazine.

Téma: připravujeme…

Hana Sar Blochová

(cz)

umělkyně, filozofka (live)

Historička umění, přírodovědkyně, badatelka, lektorka, spisovatelka a hudebnice. Je absolventkou Filosofické a Přírodovědecké fakulty UK Praha a autorkou knih z oblasti filosofie, alchymie a duchovní historie.

více info...

Zabývá se nejstaršími dějinami osídlení Země z kosmu a zaměřuje se na středověké a starověké umění, filosofii, hudbu a alchymii. Založila a vede Karlštejnskou školu svobodných umění, působí jako lektorka a věnuje se i muzikoterapeutické a koncertní činnosti. Se souborem Kvinterna natočila deset CD se středověkou a etnickou hudbou a dvě DVD. Napsala celkem šest knih:Marie z Magdaly a ženy v životě Ježíše (Onyx 2007), Mesiáš (Onyx 2010), Pyramidy, obři a zaniklé vyspělé civilizace (SAR 2011), Mysterium Karlštejna (SAR 2012), Magisterium Karlštejna (2014) a Strážkyně paměti (SAR 2023). V současné době se více zaměřuje na vývoj Země ve spolupráci se svými kosmickými předky z dynastie „modrého paprsku.“

Spolupracovala také na vytvoření dokumentárních filmů pro ČT, jako např.: „Světci a svědci“ (2009) o hudebním díle abatyše Hildegardy z Bingen a v roce 2012 na dokumentu „Karel IV. z Boží milosti král“. O jejích uměleckých aktivitách natočila v roce 2000 dokumentární film americká společnost Mega TV.

Téma: Strážkyně paměti

Karel Rašín

(cz)

Zakladatel české exopolitiky (live)

Novinář na volné noze a dlouhodobý student astrologie; z ufologie a exopolitiky se věnoval především fenoménu únosů do UFO v naší zemi a jeho reálností. Od roku 2009 s manželkou Danou vede web Exopolitika.cz

více info...

V roce 1998 v Praze našel ufologickou skupinu, jejímž členem byl do roku 2008, kdy zjistil, že tato skupina není spolkem civilních zájemců o věc, ale součástí zpravodajské služby ČR. Poté založil v roce 2009 s Ladislavem Zelinkou vlastní skupinu exopolitiky.

Prováděl terénní práci s lidmi v ČR a SR, kteří se domnívají, že zažili syndrom únosu do UFO, a důkladně je zkoumal. Výsledky svého studia publikoval v přehledné knize “Blízká setkání čtvrtého druhu – Realita únosů do UFO v České republice.”

Téma: připravujeme…

Jaroslav Doležel

(cz)

badatel, překladatel, historik (live)

Vystudoval archeologii a jako nezávislý badatel se zabývá historií, archeologii a náboženstvím starověkého Předního východu. Ke studiu archeologie ho přivedly právě teorie o starověkých astronautech a zájem o okultismus.

více info...

Je častým hostem YouTube kanálu Sueneé Universe, kde přednáší o různých tématech z historie a prehistorie, které zasazuje do kontextu duchovního rozvoje lidstva. Informačnímu serveru Sueneé Universe přispěl také řadou překladů i autorských článků a od roku 2022 pomáhá organizovat konferenci Sueneé Universe.

Téma: Z boží vůle králové

Václav QAD Urban

(cz)

auditor, kybernetik, badatel (live)

Václav QAD Urban je již více než 50 let významným badatelem na poli záhad, ufologie a exopolitiky. Je jedním z kmotrů českého vydání knihy Mimozemšťané. Byl také též jedním z účinkujících v dokumentárním seriálu Detektor.

více info...

Absolvoval studie technické kybernetiky, elektrotechniky, automatizace, konstrukce počítačů, programovacích i cizích jazyků na Českém vysokém učení technickém v Praze a dalších vysokých školách.

Je pravidelným hostem ve vysílání Sueneé Universe, zúčastnil se všech našich konferencí a je též dvorním překladatelem Roberta Bernatowicze.

Téma: My jsme mimozemšťané

 

Jan Procházka

(cz)

Jogín, ilustrátor, exopolitik (live)

Jogín, výtvarník a grafik s dlouhodobou fascinací v mimozemských tématech. Své výtvarné i jógové dovednosti předává jako akreditovaný lektor. Jako ilustrátor je součástí mezinárodního projektu “Close Encounters of the P’ntl kind.”

více info...

Honza založil svůj vlastní YouTube kanál, který se nazývá Kámoši z Kosmu. Tam prezentuje novinky ze světa exopolitiky, sdílí naučné materiály o CE5 a telepatii, a překládá zajímavé informace od kontaktérů (především od jeho kamarádky Su Walker). Stránku @kamosi_z_kosmu najdete na všech sociálních sítích, včetně tiktoku.

Je také spoluautorem graficky pro 5. a 6. ročník konference.

Téma: Spirituální odkaz P’nti

Edit Tichá

(cz)

Kraniosakrální terapeutka (live)

Když objevila kouzlo krania nadšeně začala pracovat s lidmi, které tato nádherná metoda oslovila. Pomáhala nejen jim, ale hlavně sama sobě. Po dokončení studia Kraniosakrální osteopatie a poté Institutu kraniosakrální biodynamiky se stala asistentkou výcviku.

více info...

Má ráda lidi, jejich světy, váží si rodinných vazeb i potřeb něco měnit. Proto poslední roky pracuje kromě jednotlivců také s těhotnými ženami, malými dětmi a kojenci. 

Její velkou inspirací je Radek Neškrabal, Abha Sajwel a Vesmír. Pomohli jí objevit sílu a krásu Kraniosakrální terapie. Od roku 2014 je aktivní členkou České kraniosakrální asociace, kde se jako členka Výkonného výboru podílí na její činnosti a organizaci postgraduálních kursů. Ve své praxi nabízí biodynamiku a masáže.

Téma: Možnost sebeuzdravování aneb práce s pociťovaným vjemem

Toman Equilibre

(cz)

Rapper, mistr bojových umění (live)

Pracuje jako trenér parkouru v pražské In Motion Academy, kde naplno využívá své schopnosti kaskadéra a herce. Jako umělec mnoha směrů se věnuje tvorbě rapové hudby, hrdelním zpěvům a celkové práci s hlasem a slovem.

více info...

Zprostředkovává tak poznatky své vnitřní cesty vycházející z neustálého zkoumání lidské psyché a mysli skrze východní filozofie a jihoamerické tradice. Roky cestování a experimentování mu přinesly neobvyklé duchovní zážitky včetně setkání s mimozemšťany.

Téma: Fenomén mimozemských setkání u mystických prožitků

Karel Báťa

(cz)

Cestovatel, jogín, spirituální kouč (Live)

Jako student Financí v roce 2005 vycestoval na studijní pobyt na Nový Zéland, kde se mu při šamanských cestách ukázaly minulé životy. Začal se učit pracovat s energií, uvnitř sebe i v krajině a postupně se neviditelnému světu otevíral víc a víc.

více info...

Za posledních 18 let se neviditelnému světu otevíral víc a víc. Komunikoval s duchy zemřelých, anděly i draky. V roce 2017 navštívil kruhy v obilí v Anglii, kde se mu rozpustily poslední pochybnosti o existenci mimozemšťanů v poli planety Země.

Přišla mu do života socha Síria-strážce brány, díky které začal rozvíjet schopnosti channelingu. Od té doby komunikoval s desítkami různorodých bytostí z vesmíru i z paralelních či astrálních světů na Zemi.

V lednu 2020 navštívil Antarktidu a jižní pól. Šestidenní pobyt byl z hlediska jeho vnímání velmi blízký pobytu mimo naší planetu. V meditaci navštívil bránu do jiných světů, která se mu ukázala pod jižním pólem.

V běžném životě podniká s rodinou v lázeňství. Cestuje několik měsíců v roce. Zabývá se jógou, chi-kungem a různými formami sebe-rozvoje. Těší ho, když může lidem zprostředkovat intenzivní zážitky, sdílet s nimi své zkušenosti a dovednosti, jako jsou nejrůznější meditační techniky a dechová cvičení. Více o jeho práci najdete na https://sirius-strazcebrany.webnode.cz/karel/

Téma: Komunikace s mimozemšťany skrze srdce

Jasmuheen
(aus)
Duchovní koučka (online)

Je známá především díky tomu, že představila západnímu světu breatharianismus. Desetiletí strávila výzkumem pránické výživy, celostního zdraví a způsobů využití našeho plného životního potenciálu.

více info...

Napsala 42 knih, z čehož některé byly vydány i v češtině. Je svými posluchači obzvláště milována pro svůj smysl pro humor a jednoduché, ale velmi účinné techniky, které dokážou změnit všechny aspekty lidského života.

Jako vrozený empat a velmi zkušený telepat je Jasmuheen již od dětství v kontaktu s éterickými a mimozemskými bytostmi.

Téma: Meditace

 

Viliam Poltikovič

(cz)

scénárista a režisér (live)

Studoval na Katedře dokumentární tvorby. Před rokem 1989 točil filmy s psychologickou a sociologickou tématikou, po roce 1989 se zaměřuje na dokumentární filmy s převážně duchovní tématikou. Dosud natočil více jak 170 filmů zejména pro Českou televizi.

více info...

Pracuje i jako kameraman, fotograf a píše knihy.

Téma: Mimozemšťané učitelé z hvězd

Markéta Hálová

 

(cz)

Komunikátorka se zvířaty (live)

Pozornost zaměřuje na vzájemné porozumění, oblast zdraví a spokojenost zvířat v úzkém kontextu soužití s lidmi. Další pole aktivit, ve kterých se Markéta pohybuje a různě kombinuje  je neomezené.

více info...

Setkat se s ní můžete při pohybu v tanci v obou rolích, je tanečnicí stejně tak i lektorkou tance pro ženy LoonaDance. Tvůrkyní projektů, inspirátorkou a průvodkyní na cestě seberozvojem lidem, kombinující v praxi různé metody jako AccessBars a Kineziologii i pro zvířata.

Ve vlastním rodinném podnikání pracuje přes 25 let jako poradce a prodejce v oblasti doplňků sportovní výživy a sportu.

,,Jsem ráda s rodinou, stejně tak sama i ve společnosti zvířat a lidí, kteří jedou na stejné vlně laskavosti a radosti ze života. ´´ MH.

Heura

 

(cz)

Moderátorka ČERVENÉHO KOBERCE (live)

20 let se vrcholově věnovala bojovým sportům, kde přes disciplínu, odříkání, množství proher, ale i získaných titulů,
jako například Mistryně Evropy a Akademická Vicemistryně světa v karate, dospěla k závěru, že skutečná síla tkví v jemnosti.

více info...

Prostřednictvím mnohých cest se šamany a indiány a na základě subjektivního uvědomění, poznala svůj osobní dar a založila Heaura Healing Touch Therapy, kde hýčká jak tělo člověka, tak i jeho duši pomocí laskavého a občas i nekompromisního doteku.

Kombinací různých přístupů k tělu, energetickým polím a individuálním postojem ke každému jednotlivci, dokáže navázat velmi silné, osobité pouto, s následnou zkušeností mocného prožitku.

Věnuje se také tvorbě ještě nově vznikajícího projektu, Poezii pohybu (ladné pohybové cvičení), kde využívá svých cenných zkušeností z bojových umění k percepci osobních hranic, schopnosti vnímat impulzy a potřeby vlastního těla přes různou škálu modelových situací.

V roli moderátorky bude provázet programem Red Carpet

Monika Ta Ura Zítková

(cz)

moderátorka (live)

Zakladatelka Emočně transformačního tance Heart Rhythm Dance a spisovatelka spirituální poezie – Vesmírná korespondence. Improvizačnímu tanci, tedy transformačním vzestupům se věnuje od dětských let.

více info...

Vede řadu seminářů a tanečních workshopů se zaměřením na duševní existenci. Její poznání v oblasti existence planety Země a vesmírných zákonitostí ji přivedla na cestu jasného záměru: „Návrat ke kořenům”.

Práce umělce v nezávislém umění v ní vyvinula pochopení sebe sama v tomto světě. Od divadelního světa a různých variací její životní cesty se snaží stát pevně nohama na zemi, avšak s lehkým duchem a nadhledem se vždy vydat tou nejlepší možnou cestou. Ve své praxi hledá hranice mezi tělem a myslí.

V roli moderátorky nás bude provázet celou konferencí.

Alžběta Šorfová

 

(cz)

Zakladatelka internetového vysílání Cesty k sobě (live)

Zakladatelka a moderátorka internetového vysílání Cesty k sobě. Pracuje se světelnými bytostmi a systémy. Má mnoho osobních zkušeností s mimozemskými civilizacemi.

více info...

Pomáhá najít lidem Cestu k sobě, pracovat na sobě a rozvíjet se. Vedla poradenství pro rozvoj osobnosti a regresní terapie.

Má také zkušenosti s astrologií a numerologií.

 

Téma: Neuvěřitelné zážitky s mimozemšťany

Mantrovníci

(cz)

kapela (live)

Skupina Mantrovníci je velmi dynamická. Prakticky každý, kdo umí zpívat od srdce a hrát naše oblíbené písně, se může stát mantrovníkem. Jejich zpěvník se skládá z velké sbírky manter a bhadžanů. Publikum v sále s nimi obvykle zpívá, tančí a raduje se.

více info...

Jejím zakládajícím členem je David Breiter a často spolupracuje s dalšími muzikanty nebo se dokonce spojí i s jinými kapelami. Mezi ně patří: Honza s Kristy, Pavel Tůma, Pavlínka Sarasvatí Dáša, Hudba Dúhy, František Horváth, Tranzan, Sebastián a další.