Nejčastější otázky

Neumím anglicky. Budu tomu rozumět?

U všech zahraničních přednášejících je zajištěn překlad do českého jazyka. Nemusíš tedy mít obavy, že by něco bylo nesrozumitelné.

Jak koupit vstupenku?

Vstupenky lze zakoupit přes náš formulář nebo v síti SMSTicket.

Je možné si na místě koupit jídlo?

Po celý víkend je na místě zajištěn veganský catering, ve kterém si můžete zakoupit dezerty, snídaně, obědy a večeře. Vnášet do prostoru jiné potraviny než veganské je zakázáno.

Jak je to s pitím na místě?

Po celý víkend je vám k dispozici na baru čajovník Petr B., u kterého si můžete zakoupit citronádu, vodu, čaj nebo kafe. Je pro vás nachystána útulný čajový koutek. Hrnky a kelímky do koše nepatří. Prosím vracejte je zpět na bar.

Vnášet alkohol do prostor ateliérů je po dobu konání konference zakázáno. Osoby pod vlivem alkoholu budou z prostor organizátorem vykázány bez nároku na vrácení vstupného.

Jak můžu platit?

SMSticket provozuje několik prodejních míst v kamenných obchodech, kde lze platit kartou. Vstupenky zakoupíte také online v našem formuláři.

Na konferenci lze ve stánku Eshop Sueneé Universe platit hotově nebo výjimečně kartou. Za jídlo a pití na místě se platí pouze hotově. V eshop stánku můžete platit i v EUR s kurzem 1 EUR = 24 CZK. Vracíme ale pouze v CZK. Nejbližší bankomat je na Seifertova 681/79 nebo Chelčického 360/5.

Vstupenky na místě?

Pokud akce probíhá ve společenských prostorách, jako jsou divadla nebo přednáškové sály s pevnou kapacitou, pak vám volné místo nemůžeme garantovat.

Vstupenky na místě budou prodávány jen v případě, že zbudou volná místa. O aktuálním stavu se můžete informovat. Cena vstupenky na místě může být vyšší. Využijte proto prosím předprodej.

Nedáváme slevy na dopoledne/odpoledne.

Můžu si vstupenku vytisknout nebo si ji musím vyzvednout?

Vstupenku si můžete zakoupit online a sami si ji vytisknout. Také stačí přijít s mobilním telefonem, ve kterém bude vidět číslo vstupenky nebo její čitelný QR kód.

Můžete též využít síť SMSTicket a některé z jejich prodejních míst v kamenných obchodech.

 

Co získám zakoupením vstupenky?

Přehlednou nabídku vstupenek a možných výhod najdete na stránce vstupenky. Na stránce program pak najdete přehled přednášejících.

Co si vzít sebou?

Vstupenky: Před konáním akce je nutné si zakoupit vstupenku. Zakoupení vstupenky na místě nemůžeme garantovat. Vstupenkou je unikátní kód zaslaný prodejcem SMSTicket.

Peníze: viz. otázka: Jak můžu platit?

Knihu k podpisu: Zakoupili jste si knihu, kterou byste chtěli podepsat od některého z přednášejících? Pak si ji přineste s sebou.

Chci podepsat knihu od přednášejícího. Je to možné?

Někteří přednášející budou mít na místě k prodeji své autorské knihy. Můžete kohokoliv z přednášejících laskavě oslovit a poprosit o autogram.

Můžu vám pomoct s organizací?

Vítáme dobrovolníky, kteří pomohu s přípravnými a organizačními pracemi během víkendu. Odměna je dohodou dle rozsahu práce. Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře.

Vaše práce se mi líbí. Jak vás můžu podpořit?

Vítáme mediální partnery, sponzory, výrobce reklamních předmětů a stánkové prodejce. Napište prosím naší redakci prostřednictvím kontaktního formuláře nebo využijte darovací formulář.

Máte bezbariérový přístup?

Přednášková místnost má bezbariérový přístup. Čajovna, jídelna a toalety nejsou bohužel bezbariérové. Pokud se rozhodnete se konference zúčastnit, budeme moc rádi, když nám o sobě dáte předem vědět, abychom vám zajistili  vhodné podmínky.

 

Slevy pro děti, studenty, důchodce, ZTP?

Děti do tří let mají vstup zdarma bez nároku na židli v sále a za podmínky naprostého klidu během přednášek. Cena je jinak jednotná pro všechny věkové kategorie bez rozdílu. Držitelé ZTP nejsou zvýhodněni.

Kde můžu zaparkovat?

V okolí Kina Dlabačov jsou modré zóny pro rezidenty. Doporučujeme zaparkovat na P+R u metra a dojet MHD do zastávky Malovanka). Parkování před budou je z kapacitních důvodů vymezeno pouze pro organizátory a rezidenty hotelu.

Jak je to s ubytováním?

Ubytování pro účastníky konference (kromě hostů) nezajišťujeme. Zkuste využít některou z ubytovacích služeb v okolí, např. Booking.com nebo AirBnB. Pokud jedete z daleka, doporučujeme včasnou rezervaci!

Můžu na konferenci nabízet své zboží?

Kontaktujte prosím organizátora.

Mám dotaz na něco jiného

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Zákaznická podpora: +420 771 113 035 (pouze od 01.11. do 20.11.2024)
Telefon pro veřejnost: +420 228 226 309 (nedostupné od 01.11. do 20.11.2024)
Telefon pro média: +420 777 703 008 (nedostupné od 01.11. do 20.11.2024)